Wizyta Św. Mikołaja !!

Czas Świąt Bożego Narodzenia to czas magiczny, zrób więc niespodziankę Twojemu dziecku i zaproś Mikołaja w te Święta.
 

Jak wygląda wizyta Mikołaja?

Gdy nadchodzi dzień wizyty. Mikołaj zostawia swój pojazd pod domem. Daje znak (SMS) że już nadjechał, w ustalonym wcześniej miejscu odbiera prezenty. Dzwoni do drzwi lub stuka w okienko….

"Ho! Ho! Ho Czy są tu jakieś grzeczne dzieci!?"

W drzwiach staje Mikołaj z długą, siwą brodą i workiem pełnym prezentów w towarzystwie Elfa lub Śnieżynki.

Podczas wizyty Mikołaj chętnie wysłucha przygotowanych przez dzieci piosenek i wierszyków, porozmawia z dziećmi jak zachowywały się przez cały rok, oraz co chciałyby dostać w przyszłym roku. Niejednym może Wasze dziecko zaskoczyć! Jeśli poprosicie go, żeby przekazał dziecku jakąś ważną wiadomość - na pewno to zrobi! Razem ze swoimi pomocnikami Elfem Makarym lub Śnieżynką rozda dzieciom prezenty. Pożegna się i wyruszy w dalszą podróż bo musi odwiedzić jeszcze setki grzecznych dzieci.

Jak zamówić wizytę?

Dzwonisz pod numer 731958441 lub piszesz maila na biuro@radosneminki.pl. Podajesz termin, preferowaną godzinę, adres i liczbę uczestników wizyty, oraz numer telefonu.

Godzina wizyty zostanie potwierdzona telefonicznie przez pomocnika Św. Mikołaja, wtedy też ustalamy pozostałe szczegóły.

Jeżeli miejsce zamieszkania znajduje się poza wyznaczoną strefą dojazdu, pomocnik Mikołaja ustali z Tobą wysokość ewentualnej dopłaty za magiczny pyłek który napędza renifery.

Jaki jest koszt wizyty?

Koszt wizyty domowej to 100zł/ do 20 minut  (na terenie Rybnika i okolic)

Wizyta Mikołaja wraz z pomocnikami Elfem Makarym i Snieżynką w placówkach szkolno-oświatowych oraz na imprezach firmowych wyceniana jest indywidualnie.

 

Zapraszamy do kontaktu 731958441 lub biuro@radosneminki.pl